Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zagnańsk

Centrum Usług Społecznych w Zagnańsku - Facebook

Budynek GOPS

Barcza

Gmina Zagnańsk

Gmina Zagnańsk

Samsonów

Kaniów

Realizowane projekty i programy

Menu dla: Realizowane projekty i programy

Artykuły

 • Informacja dotycząca dalszej realizacji projektu „Centrum Asystentury Społecznej – Krok w stronę samodzielności”

  W związku z zakończeniem projektu unijnego „Centrum Asystentury Społecznej – Krok w stronę samodzielności”, który był realizowany w okresie od 01.09.2017 – 30.09.2020  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego, Oś priorytetowa 9 – Włączenie społeczne i walka z ubóstwem, Działanie 9.2 – Ułatwienie dostępu do wysokiej jakości usług społecznych i zdrowotnych, Poddziałanie 9.2.1 Rozwój wysokiej jakości usług społecznych, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zagnańsku informuje, iż zostanie zachowana trwałość realizowanych usług asystenckich po zakończeniu realizacji projektu (po 30.09.2020r.), przez okres co najmniej 5 miesięcy.

  Osoby z terenu Gminy Zagnańsk, które dotychczas były zakwalifikowane do w/w projektu prosimy o złożenie w tutejszym Ośrodku dokumentów niezbędnych do korzystania z usług asystenckich, tj. wniosku o przyznanie usług, zaświadczenia od lekarza specjalisty o konieczności korzystania z usług, zaświadczeń lub oświadczeń o dochodzie za miesiąc poprzedzający złożenie wniosku oraz orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym.

  Usługi mogą być przyznawane na wniosek osoby posiadającej orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności (bądź orzeczenia równoważne), zamieszkałej na terenie Gminy Zagnańsk.

  Wnioski należy składać w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zagnańsku  od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00 do 13.00. Każdy wniosek zostanie rozpatrzony indywidualnie.

  Szczegółowych informacji udzielają pracownicy GOPS w Zagnańsku pod numerem tel. 41 311-31-35 wew. 22, 24, 25.

  Czytaj Więcej o: Informacja dotycząca dalszej realizacji projektu „Centrum Asystentury Społecznej – Krok w stronę samodzielności”