Senior w plenerze - dzień pełen zdrowia, aktywności i integracji !
31 maja 2026

30 maja 2026 roku uczestnicy projektu z gminy Zagnańsk " Tworzenie Lokalnych Systemów Wsparcia dla Seniorów " uczestniczyli w wydarzeniu "Senior w plenerze " w Parku Miejskim im. S. Staszica w Kielcach.




